Brafitting

Drogie Klientki,

Brafitting ślubny jest formą odpowiedzi i uzupełnieniem niszy na rynku, rozwinięciem usługi konsultacji dotyczącej wyboru sukni ślubnej.

Z mojego doświadczenia wynika, że klientki wybierały fason sukni ślubnej nie mając świadomości, o braku dobrej konstrukcji stanika, który zapewniłby im komfort i nie zepsuł kreacji. Dobór stanika pod suknie ślubną lub zastosowanie innych technik mających na celu idealne ułożenie biustu w sukni stało się wyzwaniem dla Panny Młodej i salonu. Zapoczątkowałam metamorfozę konsultacji ślubnej, którą poszerzyłam o usługę brafittingu, który w wielu salonach z bielizną nie jest taki prosty. Dzięki temu klientka nie zostaje sama z wyborem biustonosza.Dobrze dopasowany biustonosz to właściwe proporcje figury, prawidłowa postawa i sposób poruszania się. To pewności siebie, seksapil i wdzięk.

dwa półmanekiny ubrane w zwiewne szlafroczki

Po wyborze sukni ślubnej, uzgadniamy z Panną Młodą zmiany jakie wprowadzamy wykorzystując wiedzę Brafiittingową, która rzutuje póćniej na sukces w postaci idealnie leżącej kreacji.

Czy wiecie że dobrze ułożony biust odejmuje nam kilka centymetrów w talii, a sylwetka zyskuje na lekkości?

My to już wiemy i wiedzą o tym nasze klientki.


Jesteśmy jedynym salonem w okolicy, który może się pochwalić tym, że przy wyborze sukni ślubnej Panny Młode mają doradztwo brafittingowe. W 2018 roku zakochałam się w Brafittingu i dzielę się moją pasją z Klientkami, które również teraz mogą dobrać u nas biustonosz codzienny, sportowy czy multiway.

W naszym salonie znajdziecie szeroką ofertę bielizny modelującej , biustonosze multifunkcyjne, straplesy, bardotki a także figi , szlafroczki dla Panien Młodych i Świadkowych.

Trafiając do naszego salonu, możecie być pewne, że nad waszym wizerunkiem pracuje wykwalifikowana kadra.

Etapy usługi brafittingowej:

  1. Przy wyborze sukni ślubnej klientka zostaje poinformowana, jaka konstrukcja stanika lub czy jego brak nie przyczyni się do dyskomfortu, braku wygody.
  2. Wyliczamy miseczkę, obwód biustu biorąc pod uwagę budowę anatomiczna Panny Młodej.
  3. Decydujemy o możliwości zastosowania taśm do układania biustu.
  4. Oceniamy konstrukcje gorsetu sukni.
  5. Biustonosz dopasowujemy na przymiarce przedślubnej. Klientka ma pewność, że wybrany stanik nie będzie wystawał spoza gorsetu oraz dobrze układał piersi.